Saç Teliyle Yapılan Aşık Etme Büyüsü

Sevilen kimsenin yedi tel saçına Ya Vedut okunur ve saçlar ateşe atılarak yakılır. Kendi saç teliniz ve her hangi bir tırnağınıza ya vedud yazıp ayrı bir yerde bu ikisini yakın. İki külü birbirine karıştırıp sevdiğiniz kişinin yemeğine katın. O kimse aşktan delirecek gibi olur ve yapan kişinin yanından bir dakika ayrılmak istemez.
Bu ve buna benzer bir çok kez duymuşsunuzdur. Okuma sayısı verilmez. Okuma sayısı ya vedudun kendi okuma sayılarıdır. Diğer bir husus ise dnalarınızın karışmış olmasıdır. Birbirinin dnasını taşıyan kişiler birbirlerinden ayrılmak istemezler.
Ayrıca bir kişinin size aşık olması yönünde hazırlanan etkin dualar ve tılsım çalışmaları sayesinde yapılan güçlü aşk bağlama duaları bulunur. Her dua da olduğu gibi bir okuma zamanı veya yeri bulunmaktadır. SAhih olan bir gün seçilir ve aşık olacak kişinin fotoğrafı ile bu tarz uygulamalar mümkün olabilmektedir. Bazı medyum ve hocalar aşk bağlama vefkleri boylama ve harmura celbleri sayesinde kişilerin dilek ve isteklerini yerine getirmek için bu tarz çalışmalar hazırlamaktadır. Havas ilmi kategorisinde yer alan ve güçlü oldukları konuda bilinen en güçlü yöntemler arasında girmiştir. Dolayısı ile saç teli yada kıl ile aşık etme bağlama yapılabilmektedir. Kişiye özel şekilde yapılan bu güçlü çalışmalar sonucunda dilek sahibinin istekleri hasıl olur. Sevdiğini birinin size aşık olması bağlanması yönünde sıklıkla zikir şeklinde yapacağınız bir dua vardır. Elbetteki dualar saymakla ve okumakla bitmez. Birden fazla olur ve oldukça etkili yönde denenmiş tertiplerdir.

Ve kâlel meliku. tûnî bihî estahlishu li nefsî, fe lemmâ kellemehu kâle innekel yevme ledeynâ mekînun emîn(emînun). Kâlec alnî alâ hazâinil ard(ardı), innî hafîzun alîm(alîmun). Ve kezâlike mekkennâ li yûsufe fîl ard(ardı), yetebevveu minhâ haysu yeşâ (yeşâu), nusîbu bi rahmetinâ men neşâu ve lâ nudîu ecrel muhsinîn(muhsinîne).


   2 Comments


 1. Kömürcüoglu Mehmet
    31 Mayıs 2017

  Selamün aleykum

  Saclarina alamazsak ???

 2. Mehmet salih
    27 Mayıs 2018

  Ben dul bir kadına aşık oldum ne yapmalıyım bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim ismi Nurcan onun için herşeyi yaparım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir