Pişman Edip İyi Davranışlara Çeviren Etkili Dua

Eşine karşı soğuk davranan, hakaret eden başkalarının yanında küçük düşüren bir kocaya karşı Kadın bir Arabî ayın ilk cuma günü sala vakti temiz bir kağıda aşağıda yazılı ayeti kerimeleri yazıp Misk safran mürekkebi ile yazar veya yazdırıp sol koluna bağlarsa kocası karısını çok muhabbetle ve şefkatle sever saygılı olur ve hizaya girer ve yaptığı kabalıktan pişman olur.

Bismillahirrahmanirrahiym. El hamdü lillahillezi halekas semavati vel erda ve cealez zulümati ven nüra sümmellezine keferü bi rabbihim ya dilün. ya hayyü ya kayyüm . ya zel calali vel ikram.hasbiyallahü venı mel vekil nımel Mevla ve nımen nasıyr . ve le havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azıym ve sallellahü ala seyyidina muhammedin ve alihi ve sahbihi ve selem .amin .

bunu internette bi sitede bulmuştum. Ama denemedim.Sanırım kötü bir niyet yoktur yapmakta çünkü sonucta sevgi muhabbet var. Çok üzgün ve kendimi kalben zulme uğramış gibi hissettigim su günlerimde dua etmekten başka çarem yok. İnşallah Hayırlısı ne ise o olsun.

Arananlar:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir